Doprava a platba

Vaši objednávku expedujeme v den přijetí objednávky, nejpozději následující pracovní den (platí pro zboží, které je aktuálně skladem a pro objednávky přijaté a potvrzené do 15. hodiny).

  • Česká poštaBalík Do ruky“ – Zboží bude odesláno jako „Balík Do ruky“ prostřednictvím České pošty. Dodání balíku je garantováno nejpozději následující pracovní den po dni podání, v případě vaší nepřítomnosti bude balík připraven k vyzvednutí po dobu 7 dní na Vaší poště. Po této době bude poštou vrácen zpět na naši adresu a v případě opětovného zaslání budeme účtovat dvojnásobné poštovné.
  • Česká poštaBalík Na poštu“ – Zboží bude odesláno jako „Balík Na Poštu“ prostřednictvím České pošty. Možnost vyzvednutí na zvolené poště již následující pracovní den po dni podání, balík bude na zvolené poště připraven k vyzvednutí po dobu 7 dní. Po této době bude poštou vrácen zpět na naši adresu a v případě opětovného zaslání budeme účtovat dvojnásobné poštovné.
  • INTIME – Zboží bude odesláno jako normální balík prostřednictvím zásilkové služby INTIME. Dodání INTIME garantuje nejpozději do 24 hodin. V případě, že se nepodaří balík doručit a bude vrácen zpět na naši adresu, budeme v případě opětovného zaslání účtovat dvojnásobné poštovné.
  • Osobní odběr – Zboží je možné odebrat osobně a může být uhrazeno bankovním převodem předem, nebo hotově při odběru zboží. Zboží bude připraveno k odběru na adrese KUBI, spol. s r.o., Bohunická cesta 11, 664 48 Moravany u Brna.
Po 8:00 – 15:00
Út 8:00 – 15:00
St 8:00 – 15:00
Čt 8:00 – 15:00
8:00 – 15:00

Ceny dopravy:

platba převodem platba dobírkou
 Balík Do ruky
140,- Kč 140,- Kč
 Balík Na poštu
140,- Kč 140,- Kč
 INTIME 120,- Kč 145,- Kč

 

platba převodem platba hotově
 Osobní odběr 0,- Kč 0,- Kč

Doprava ZDARMA při objednávce nad 2000,- Kč bez DPH.

Uvedené ceny jsou včetně DPH.